profesyonel lazer epilasyon cihazları fiyatları ve lazer epilasyon başlık fiyatları 1.000.000 atış garantisi ile satışı sunulmaktadır, ayrıca buz lazer cihazları da en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

en iyi lazer epilasyon cihazı ve markası ile lazer epilasyon başlık fiyatları 1.000.000 atış garantisi ile satışı sunulmaktadır, ayrıca buz lazer cihazları da en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

0 (312) 431 41 32
Our Social Accounts
1.593 kez görüntülendi
Dövme Silme Cihazı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

PURE LAZER DÖVME SİLME CİHAZI

Lazer Dövme Silme Cihazı dövme ve cilt lekelerin giderilmesPure inde kullanılır.

1064nm: doğum lekesi, kahverengi noktalar, çil, yaşlanma lekeleri, siyah noktaları, mavi dövme, göz üstü, dudak çizgisi ve bunların dışında vücudun diğer bölümlerine oluşan yaralanma izlerinin giderilmesinde mükemmel sonuçlar elde edilir.

532 nm: kırmızı ve kahverengi pigmentler , kırmızı nokta ve mol, brendi burun ve kılcal damar görünümünü azaltmada kullanılır.

İzgin Firması olarak 1994’den bu yana edindiğimiz tecrübe ile güzellik salonları ve estetik medikale yönelik geliştirdiğimiz ekipman ve cihazları en iyi kalite ve uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
Pazarlamacı firma değil üretici firma garantisi ile en uygun fiyata alet ve ekipmanları firmamızdan temin edebilirsiniz.

COMMENTS

Comments of our visitors

No comments yet. You can be the first filling the form below.

MAKE A COMMENT

Do you want to comment on this subject?

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WhatsApp chat