profesyonel lazer epilasyon cihazları fiyatları ve lazer epilasyon başlık fiyatları 1.000.000 atış garantisi ile satışı sunulmaktadır, ayrıca buz lazer cihazları da en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

en iyi lazer epilasyon cihazı ve markası ile lazer epilasyon başlık fiyatları 1.000.000 atış garantisi ile satışı sunulmaktadır, ayrıca buz lazer cihazları da en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

0 (312) 431 41 32
Our Social Accounts

KAÇ SEANS UYGULAMA GEREKLİDİR?

Kavitasyon seansları haftada bir kez uygulanmaktadır. Vücutta bulunan yağ ve selülit oranına göre değişebilmektedir, 4 ila 10 seans uygulama yapılabilir.

Kavitasyon uygulaması yapılmadan 2 gün önceden başlanarak günde 2.5 litre su içilmesi gerekir. Uygulama yapılacak olan bölge uygulamaya başlamadan önce ve sonra mezüre ile ölçülmeli ve not edilmelidir. Kavitasyonun şiddeti uygulama yapılacak olan kişinin hassasiyetine göre ayarlanmalıdır. Kemik olan kısımların üzerinde şiddet seviyesi düşük olmalı, kas olan bölgelere ise kavitasyon yapılmamalıdır.  Uygulama yapılan bölgede kişinin yağ oranına bağlı olarak tek seansta 2 ile 10 cm arası sonuç elde edilir.

Kavitasyon eğer diyet ile birlikte uygulanırsa ve bu diyet protein destekli olursa alınacak olan sonuç daha verimli olur.  Günde 1 saat yürüyüş tavsiye edilmektedir.

Kulak zarında problem olan, kalbinde pil olan ve böbreklerinde taş olan kişilerde kavitasyon uygulaması yapılmamalıdır. Uygulama karın bölgesine yapılacaksa böbreklerden uzak durulmalıdır.

Hatalı Uygulamalar; Önce müşterinin çok iyi bilgilendirilmemesi, uzmanın yanlış uygulamasından kaynaklanan hatalı sonuçlar.

WhatsApp chat