profesyonel lazer epilasyon cihazları fiyatları ve lazer epilasyon başlık fiyatları 1.000.000 atış garantisi ile satışı sunulmaktadır, ayrıca buz lazer cihazları da en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

en iyi lazer epilasyon cihazı ve markası ile lazer epilasyon başlık fiyatları 1.000.000 atış garantisi ile satışı sunulmaktadır, ayrıca buz lazer cihazları da en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

0 (312) 431 41 32
Our Social Accounts
1.441 kez görüntülendi
Kavitasyon Cihazı “One Tree”
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

 

Dünyanın En Sağlıklı Kavitasyon Cihazı ” Tree & One ”

Türkiye’de İlk  “ Three & One ”kavitasyon Cihazı

 Firma olarak 1994’den bu yana edindiğimiz tecrübe ile güzellik salonları ve estetik medikale yönelik geliştirdiğimiz ekipman ve cihazları siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Firmamızın, sağlıklı ve etkili bir çözüm için geliştirdiği tamamen Türk mühedisliği ürünü “ Three & One” Kavitasyon cihazını yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Pazarlamacı değil üretici firma garantisi ile sahip olacağınız cihazımız sizi ve işletmenizi ayrıcalıklı kılacaktır.

    Cihazımız, en son jenerasyon kavitasyon Cihazıdır. İzgin Firmasının, Sağlıklı ve etkili bir çözüm için geliştirip ürettiği “Three&One” Kavitasyon cihazı. Kavitasyon cihazımız, İlk seansta ( 40 dakikalık bir terapi ) vücut yağ oranına göre 2-10 cm arasında bir incelme ve gerçek sonuçlar vaat eden yeni teknolojidir.

• Yağ oranında azalma

• Selülitte azalma

• Cilt sıkılaştırma

“ Three &One ” Kavitasyon cihazı, Güvenlidir, ağrısızdır, cerrahi müdahale gerektirmez.

selülit ve yağ parçalamada son derece etkilidir. İzgin firmasının geliştirdiği “Three&One” Kavitasyon cihazı ile Hareket ettirilen lokalize yağ, selülit, kan ve lenf yoluyla vücuttan atılır ve dahi vücut tarafından enerji olarak yakılmasını sağlar. “Three&One” Kavitasyon cihazının Özel başlıkları sayesinde, Rakip cihazların üstünde, rekabetçi avantajlar sağlar.

Dikkat ; Böbreklere zarar veren 100 watlık ve 60 watlık Kavitasyon cihazlarını satın almayınız, alanlara engel olarak, mesleğimize faydalı olunuz.

COMMENTS

Comments of our visitors

No comments yet. You can be the first filling the form below.

MAKE A COMMENT

Do you want to comment on this subject?

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WhatsApp Bize Yazın