profesyonel lazer epilasyon cihazları fiyatları ve lazer epilasyon başlık fiyatları 1.000.000 atış garantisi ile satışı sunulmaktadır, ayrıca buz lazer cihazları da en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

en iyi lazer epilasyon cihazı ve markası ile lazer epilasyon başlık fiyatları 1.000.000 atış garantisi ile satışı sunulmaktadır, ayrıca buz lazer cihazları da en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

0 (312) 431 41 32
Our Social Accounts
2.719 kez görüntülendi
Süper İğneli Epilasyon Cihazı 13 Mhz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (53 votes, average: 4.98 out of 5)
Loading...

Micro Epil  13 Mhz  İğneli Epilasyon Cihazı

13 Mhz Teknolojisi ile epilasyonda  avrupa standartlarında bir model olup, yüksek performanslı bir epilasyon cihazıdır. Radyo dalgaları ile yüksek hızda çalışarak, kıl kökünü faaliyetinin faaliyetinin sona erdirilmesi için kullanılır. Epilasyon cihazımız, Daha az akım ile cildin daha fazla tahriş olması engellenir ve daha az acı ile güvenli bir epilasyon yapılır. Ful dijital, LCD ekran, dokunmatik kontrol panosu, dijital terapi saati ile modern bir görünüme ve teknolojiye sahiptir. 14 programı ve pedal kilitleme olanağı vardır.

  • 5 adet Flash epilasyon programına sahiptir
  • 5 adet Blend epilasyonuna sahiptir
  • Termoliz epilasyon özelliğine sahiptir
  • Jelli epilasyon özelliğine sahiptir.
  • Dünyada bulunan en yüksek performanslı epilasyon cihazlarındandır

Firma olarak 1994’den bu yana edindiğimiz tecrübe ile güzellik salonları ve estetik medikale yönelik geliştirdiğimiz ekipman ve cihazları en iyi kalite ve uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Pazarlamacı firma değil üretici firma garantisi ile en uygun fiyata alet ve ekipmanları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Tüm güzellik salonu ekipmanlarını resmi web sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz

COMMENTS

Comments of our visitors

No comments yet. You can be the first filling the form below.

MAKE A COMMENT

Do you want to comment on this subject?

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WhatsApp chat